Dubové postele - Vyrábíme dubové postele na zakázku

Dubové postele

Materiál dub je garantem dlouhověkosti vyrobeného nábytku. Vyrobíme vám kvalitní dubovou postel dle vašich představ a přání. Vyrábíme dvoulůžkové (manželské) dubové postele, ale i jednolůžka, například pro vaše děti. Fantazie se meze nekladou a jsem vám schopni vyrobit jakékoliv dubové postele různých rozměrů, jak šířky, délky i výšky, tak aby se vám pohodlně z postele vstávalo a ulehalo. K dubové posteli od nás můžeme vyrobit i rošty, pokud si nebudete přát nějaké speciální z jiného materiálu než dřevo.

Není problém vyrobit moderní dubovou postel s jemným povrchem napuštěným přírodním olejem nebo vyrobit rustikální dubovou postel s drásněným povrchem a prasklinami. Povrch dubové postele se dá ošetřit a upravit do požadovaných odstínů.¨Konstrukci dubové postele můžeme doplnit i o železné konstrukční prvky a můžete tak mít dubovou postel industriálního stylu kombinace železa a pevného dubu.

 

 

Moderní dubové postele, rustikální dubové posteleDubové postele – záruka dlouhé životnosti

Dubová postel zaručuje dlouho životnost, protože kvalitní dubová postel bude velmi kvalitně sloužit po několik generací.

Postel z dubového masivu má vysokou odolnost vůči oděru, vlhkosti a slunečnímu záření. Postel z přírodního dřeva vytváří z vaší ložnice či pokoje příjemné místo pro váš odpočinek. Přírodní vzhled dubové postele odvede vaši mysl od každodenních starostí a přispěje ke kvalitní relaxaci a spánku.

Předprodejní otázky | Pre-sale questions