Dubová masivní podlaha

Dubové podlahy

Podlaha z dubuModerní doba si žádá vysoce kvalitní masivní dubové podlahy, které mají své jedinečné kouzlo a jsou stále více oblíbené i pro jejich estetické využití v interiérech. Široká nabídka dubových podlah na trhu vám umožní vybrat si šířku i tloušťku prken a kombinaci s různými povrchy a barvami.

Nevyrábíme ´´falešné dubové podlahy, tzv. vícevrstvé dřevěné dubové podlahy, vyrábíme pouze kvalitní masivní podlahy, díky jejich stabilní konstrukci jsou navíc vhodné i na podlahové topení.

* vícevrstvá dubová podlaha = 90% smrk – 10% dub !  nenechte se zbytečně okrádat.
* Naše podlaha 100% dub

 

 

 

Dubové podlahy mají výborné vlastnosti

Dubová podlaha masivDubové podlahy jsou k dostání v široké paletě přírodních vzorů a vybírat můžete podle druhů dubu i podle konkrétního barevného odstínu. Tyto masivní podlahy se dělají jako plovoucí i jako podlahové palubky. Velkou výhodou je, že dřevo dýchá, čímž reguluje mikroklima domů a bytů a tato podlaha tak absorbuje vlhkost a navrací ji zpět, když se vzduch stává sušším. Masivní dubové podlahy jsou rovněž velmi příjemné při chůzi a působí hřejivě i na bosé nohy. Je velmi odolná i proti skvrnám i vysokému zatížení, zároveň je dřevěná podlaha snadná na údržbu, protože nepřitahuje prach. Je proto vhodná především pro osoby se sklony k alergiím. Kromě toho dubové podlahy také zaručují spolehlivou akustickou i tepelnou izolaci místnosti.

 

 

 

Dubové podlahy do každého interiéru

Dubové podlahy se skvěle vyjímají v klasickém i moderním interiéru, stačí si vybrat správnou variantu podlahy. Klasické selské dubové podlahy se širokými prkny se perfektně hodí do stylového interiéru, například na chalupy, nebo do zrekonstruovaných historických objektů. V moderním interiéru je možné dubovou podlahu realizovat z masivních dubových podlahových palubek, dubových parket, nebo si zvolit vrstvenou dubovou podlahu. Nezaměnitelný přírodní efekt významně ovlivní celý váš interiér. Díky vyspělým technologiím kvalitní povrchové úpravy je dnes možné využít dubové podlahy i do velmi náročných interiérů, které jsou stále či často v kontaktu s vodou, především do kuchyní, toalet i koupelen. Pořízením dubové podlahy dopřejete dokonalý vzhled svému interiéru.

Předprodejní otázky | Pre-sale questions